Spider Facade and Glass Coating

Spider Facade and Glass Coating

Spider glass facade systems

Metçel Chrome Coating, which is the first company that comes to mind, is the most convenient in Ankara.

Spider Glass facade prices

offers to its customers.
Not just product assembly,

spider facade accessories

Our company, which also sells,

what is spider facade

When it is said, it works to enlighten you.

Spider facade system details

 You can reach us from Metçel Communication page for information about  .

Spider facade technical specification

If you are not familiar with our customer service, our customer service will help you.

Spider glass sizes

içinde müşteri hizmetlerimize danışınız. Metçel Krom Kaplama olarak siz değerli müşterilerimize en iyiyi en ucuza verebilmek adına sürekli ve kararlı bir şekilde çalışmaktayız. Buradaki tek amacımız, piyasadaki kötü spider cam cephe işçiliğinin ve malzemelerinin sizlere ulaşmaması ve sizlerin mağdur olmamasıdır.
Hızlı değişen ve gelişen yapı sektöründe Yeni Nesil Korkuluk Sistemleri sloganıyla ürün geliştiren Metçel Metal Krom Kaplama,
Spider Cephe Sistemlerini diğer cephe sistemlerinden ayıran temel özellik, bu sistemde taşıyıcı olarak alüminyum yerine farklı bir konstrüksiyon elemanı kullanılması ve daha şeffaf cepheler elde edilmesidir.

Mimari tasarıma göre ana taşıyıcı sistem olarak; paslanmaz, boyalı çelik taşıyıcılar, paslanmaz gergiler, veya özel taşıyıcı cam bloklar kullanılabilmektedir. Sistemde tercihe göre tek cam ya da ısıcam uygulaması yapılabilir.

– Paslanmaz 304 – 316 kalite gövde
– Farklı renkte ürün seçenekleri (st-37 çelik)
– Farklı gövde kalınlıkları
– Şık tasarım

Spider paslanmaz 304-316 ve St-37,2 kalite gövdeye haizdir. St-37,2 kalite gövde tercih edildiğinde istenilen ral koduna boyanabilmektedir. 6 mm ile 49,52 mm aralığında camlarda uygulanabilmekte olup, 5 farklı kalınlıkta üretilmektedir: 6-8-10-12-15 mm.

Montajı kolay olan spider genellikle saçaklarda, cephe sistemlerinde, panoramik asansörlerde ve cam seperatörlerde tercih edilmektedir.
Ürünün bağlantı elemanı olarak M12-M14 ve M16 kullanılmaktadır. Yedek parça temini kolaylıkla yapılabildiği gibi, opsiyonel aksesuar seçenekleri de sunulmaktadır.

Spider gerek parça/adet olarak, gerekse sistemi ile birlikte üretilebilmekte olup, anahtar teslim istenmesi halinde montajı da tarafımızca yapılabilmektedir.

 
Ek Özellikler:
  • yüksek imalat kabiliyeti ile hızlı bir gelişim göstermiş; Dairesel, Kare-Dikdörtgen ve
  • son olarak da Oval-Elips Korkuluk Sistemlerini eksiksiz bir şekilde tasarlayarak yapıların korkuluk sistemlerindeki yeni ve değişen yüzü olmuştur.
 
Metçel Balustrade Systems, which bring a new breath to the sector in Oval-Ellipse Railing Systems, make a difference with its  unique designmodern lineease of application and  economic structure  .

alt
alt

Our Services

Balcony and Terrace Railings

Balcony and Terrace Railings

tr ...

read more
Stair and Atrium Railings

Stair and Atrium Railings

tr ...

read more
Column Covering

Column Covering

tr ...

read more

PROJECTS THAT THE SERVICE IS USED